Jesteś tutaj: Główna » News » Funkcjonariusz Clark Cornel o krok od śmierci

Funkcjonariusz Clark Cornel o krok od śmierci

Istnieją takie zawody, w których człowiek musi się poświęcać. W których, by dobrze wykonywać swoją pracę, naraża własne życie dla dobra innych. Jednym z takich zawodów jest policja. Bycie funkcjonariuszem, stanie na straży prawa wymaga niesamowitego ryzyka i wysiłku. I jednym z takich funkcjonariuszy jest oficer Clark Cornel, który parę dni temu dotkliwie poznał ryzyko, które niesie za sobą praca w policji.

Dnia 22 października na drodze stanowej nr 25 w stronę Las Venturas trwał pościg za szarym Cloverem. Pojazd wyprowadził radiowóz jadący za nim poza miasto, ogromnie przekraczając dozwoloną w tamtym rejonie prędkość. Pościg trwał bardzo długo. Po parunastu minutach gonitwy uciekający wykonał w kierunku radiowozu niebezpieczny manewr powodując zderzenie czołowe. Funkcjonariusz Cornel, który wtedy prowadził radiowóz, uderzył głową o tapicerkę, następnie o szybę. W ciągu pięciu minut od tego zdarzenia na miejscu pojawiły się służby policyjne i ratownicze. Funkcjonariusz w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala, w którym walczy o życie.

Stan pana Cornela jest bardzo poważny. Istnieje jedynie cień szansy, że uda mu się wyjść z tego bez trwałych obrażeń. Aktualnie natomiast nie wiemy nawet, czy poszkodowany wyjdzie ze śpiączki. Doznał poważnego wstrząśnienia mózgu, uszkodzenia opon mózgowych oraz rdzenia kręgowego. Jeżeli pan Cornel odzyska świadomość, będziemy mogli mówić o cudzie.

Tak na moje pytanie o stan zdrowia poszkodowanego odpowiedział lekarz, który prowadzi jego leczenie. Pojazd, który spowodował wypadek oraz jego kierowca nadal nie zostali znalezieni – aktualnie trwają poszukiwania mające na celu złapanie przestępców.

Clark Cornel już po raz kolejny przekonał się, jak praca w departamencie policyjnym jest niebezpieczna. Nie tak dawno była mowa o tragicznym podpaleniu, w wyniku którym ucierpiały trzy osoby – dwójka dzieci i kobieta, rodzina funkcjonariusza. Możemy tutaj mówić o prawdziwym poświęceniu na rzecz prawa. Wraz z całą redakcją życzę panu Cornelowi szybkiego powrotu do zdrowia, albowiem dzięki takim ludziom, jak on, możemy naprawdę czuć się bezpieczniej.

 

O autorze

30-letni reporter, pochodzący z Londynu. Absolwent uniwersytetu Oxford, działacz społeczno-polityczny, redaktor Weazel Broadcasting Company. Zdobywca nagrody Golden Pylon w roku 2001 za program publicystyczny "Nieznany świat" mówiący o życiu w krajach Ameryki Południowej.

Liczba artykułów : 15

Pogoda

Los Santos
Today Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
It is forcast to be Partly Cloudy at 7:00 PM PST on January 21, 2018
Partly Cloudy
17°/7°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM PST on January 22, 2018
Clear
21°/9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM PST on January 23, 2018
Clear
23°/9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM PST on January 24, 2018
Clear
23°/9°
It is forcast to be Partly Cloudy at 7:00 PM PST on January 25, 2018
Partly Cloudy
18°/7°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM PST on January 26, 2018
Clear
19°/7°

© 2013 Weazel News. Informacje przedstawione na stronie są fikcyjne.

Scroll to top